Představení

Projděte si stručnou ukázku administračního prostředí systému GreenHeaven CMS Profi. U nižších verzí můžou některé funkce chybět.

Pokud byste si chtěli projít administraci detailněji, kontaktujte nás, vystavíme vám přístup na demo verzi anebo si domluvíme schůzku, kde vám systém podrobně představíme.

Přihlášení do administrace systému

Přihlášení probíhá přes neveřejnou stránku a je monitorováno. Můžete sledovat neúspěšné pokusy o přihlášení a případným narušitelům následně zablokovat přístup na stránky.

Přihlášení do administrace

Úvodní stránka administrace

Na úvodní stránce naleznete nejdůležitější funkce administrace a v bočním panelu také výpis důležitých posledních událostí. Díky tomu všemu a také přehlednému menu budete mít ke všemu velmi rychle přístup.

 Úvodní stránka administrace

Výpis stránek

Ve výpisu stránek máte přehledně zobrazeny všechny stránky v systému a můžete tady rovnou provádět základní úpravy jako zveřejňování, skrytí, posun priorit, vyhození do koše atd.

 Výpis stránek

Vytvoření nové stránky

Velmi jednoduché vytvoření stránky pomocí textového WYSIWYG editoru, které zvládne opravdu každý. Máte možnost různého nastavení, jako například plánování zveřejnění, skrytí, filtr viditelnosti, zaheslování stránky atd.

 Vytvoření nové stránky

Výpis kategorií

Ve výpisu kategorií máte přehledně zobrazeny všechny kategorie v systému a můžete tady rovnou provádět základní úpravy jako zveřejňování, skrytí, posun priorit, vyhození do koše a také rovnou vytvořit novou kategorii.

 Výpis kategorií

Vytvoření nové aktuality

Vytvořte novou aktualitu, která bude vypsána nejen na stránce aktualit, ale také může být vypsána na hlavní stránce v bočním sloupci. Nastavte si plánované zveřejnění anebo skrytí aktuality.

 Vytvoření nové aktuality

Vytvoření nové ankety

Ankety jsou skvělý nástroj pro nejrůznější průzkumy, vytvořte nespočet odpovědí, přiřaďte libovolnou barvu grafu, nastavte časový limit hlasování a zjistěte názory vašich návštěvníků.

 Vytvoření nové ankety

Výpis kontaktních formulářů

Uživatelé Vašich stránek Vás mohou jednoduše kontaktovat, aniž by museli přecházet do svého e-mailového klienta. Nastavte si, které položky jsou povinné a díky antispamové ochraně nemusíte mít strach z nevyžádané pošty.

 Výpis kontaktních formulářů

Výpis galerií obrázků

Spravujte složky obrázků, přiřazujte je k jednotlivým stránkám, přiřaďte práva podle stánky, vymyslete a přiřaďte hezké URL ke galerii.

 Výpis galerií obrázků

Editace galerie

Editujte galerii, přidávejte nebo mažte obrázky...

 Editace galerie

Registrovaní uživatelé

Spravujte všechny registrované uživatele, můžete přiřazovat libovolné uživatelské skupiny s různými právy, zakažte jim přístup na stránky. Můžete i mazat neaktivní nebo jim změnit heslo, když Vás o to požádají.

 Registrovaní uživatelé

Blokace přístupu

Zjistili jste neregistrovaného uživatele, který je pro Vaše stránky spíše na obtíž? Zablokujte mu přístup na stránky skrz jeho IP adresu. Můžete zablokovat na pořád nebo na omezenou dobu, můžete uvést důvod blokace.

 Blokace přístupu

Základní nastavení

Zde nastavte to nejzákladnější nastavení Vašeho redakčního systému, co se týče aktualit, časových rozestupů mezi hodnocením stránek z jedné IP adresy, povolte nebo zakažte registraci a přihlášení uživatelů.

 Základní nastavení

Záloha databáze

Nastavte si automatické zálohy databáze systému, vytvořte okamžitou zálohu a hlavně si zálohy i stahujte k sobě do počítače. Následně můžete databázi obnovit ze zálohy v systému anebo ze souboru u Vás v počítači.

 Záloha databáze

Editace administrátorských účtů

Bude Vás více na správu redakčního systému? Vytvořte každému svůj účet a zde je můžete snadno editovat anebo smazat.

 Editace administrátorských účtů

Statistiky přístupů

Sledujte podrobné přístupy na jednotlivé stránky, kategorie a galerie obrázků díky přehledným grafům a podle nich lépe optimalizujte své stránky.

 Statistiky přístupů

Výpis událostí

Sledujte podrobně, co se ve Vašem redakčním systému dělo. Máte zde zobrazeny chyby načtení stránek, pokusy o nabourání do administrace, všechny aktivity administrátorů atd.

Výpis událostí


Publikováno: 30.01.2014, 20:15

Zobrazeno: 933x

Tisková verze stránky Tisková verze stránky